אודות המשרד

משרד ורד שניאור – משרד עורכי דין, נוטריון וגישור, הינו משרד המעניק קשת רחבה של שירותיים משפטיים למגזר העסקי, למוסדות וללקוחות פרטיים. המשרד עוסק בתחומי המשפט המסחרי, יזמות מקרקעין, התכנון והבניה, הדלק והגז. כמו כן, עוסק המשרד בגישור וישוב סכסוכים בעסקיים ובתחום המשפחה.

המשרד באופיו "משרד בוטיק" המאפשר קשר ישיר ויחס אישי לכל לקוח. אנו רואים עצמנו שותפים עם לקוחותינו לאורך כל הדרך, ומחויבים לתהליך ולחתירה לתוצאה המיטבית. השותפות בין המשרד ללקוחותינו מתחילה בפגישת ההיכרות והסכמה המשותפת על הטיפול במקרה, ונמשכת לאורך ההליך ולעיתים אחריו על פי בחירת הלקוח.

בבחירת הדרך לפתרון באה לידי ביטוי יכולת המשרד להציע פתרונות יצירתיים וכוללים הנותנים מענה המותאם לנסיבות. דרך הטיפול נבחרת בשיתוף עם ובהסכמת הלקוחות, תוך התחשבות בקשת רחבה של תחומים: משפטיים, עסקיים, אישיים בשילוב עם הערכת סכויי ההצלחה ואורכו הצפוי של התהליך. דרך הטיפול שתיבחר משלבת בין העמדה המשפטית, צרכי הלקוח, משמעויות כלכליות, שיקולים לטווח קצר וטווח ארוך ועוד, כל זאת תוך מגמה לקצר את אורך ההליך, את העלויות הכרוכות בו ולהגיע להסכמה בין הצדדים ככל שניתן מחוץ לכותלי בית המשפט.